Zprva | 18. z 2008, 15:17

TOLTÉKOVÉ - jak bylo + foto - Tábor 2008

Tábor Toltéků se uskutečnil koncem července na skautské základně u Zdeslavic. Kultura, filozofie a zvyklosti Toltéků a dalších starobylých civilizací předkolumbovského Mexika se prolínaly hrami, seancemi i doplňkovým programem tábora. Děti si užily volnost v přírodě, sporty, táborové dovednosti, hry, spaní v lese pod širákem, divadlo, oheň, výlety, dobrodružství, kamarádství, partu, zapracovaly na své životní filozofii, podílely se na přípravě jídel, programu i celém fungování tábora. Atmosféra byla vskutku rodinná a kamarádská. Chtěl bych moc poděkovat dětem za jejich energii a nadšení, všem vedoucím a lidem v zákulisí za skvělou pomoc a podporu.

Větší fotogalerii naleznete zde:
Toltékové Galerie
Nejlepší je dát vlevo nahoře "Prezentace" a čas upravit třeba na 2s ... celé to zabere tak 3 minuty :o) Bohužel fotografové nebyli přítomni vždy ...

Průvodní text k závěrečné noční hře naleznete zde:
Text noční hry
Olmécká socha V kuchyni Hra