Zprva | 28. kvten 2006, 09:54

Skautský tábor Horky

Pojďte se s námi projet „Strojem Času“

Toužíte po zajímavých, nevšedních zážitcích? Chcete se setkat a komunikovat s pravěkým člověkem, středověkým mnichem, hrát vrhcáby s čertem nebo pouštět květiny po vodě s andělem? Myslíte si, že prát se s řecko římským zápasníkem je snadné? Vábí vás pokec s mimozemšťanem? Nebojíte se dát dárek z léčebných rostlin malomocnému, aby se uzdravil?
Stroj času vám umožní dostat se do starověku, středověku i novověku, prožijete tajemná a napínavá setkání plná překvapení, veselých i vážných situací, budete putovat časem a přitom zažívat napětí při různých soutěžích, stanete se stopaři v indiánských územích, nebude jednoduché objevit skrýš se svatým grálem nebo získat přízeň náčelníka a vykouřit s ním dýmku míru. A co takhle dobová strava? Můžete si pochutnat na středověkých plackách nebo na specialitách z mimozemšťanské kuchyně, opékat ulovenou zvěř na rožni. Záleží jen na vás a také na vašich kuchařských schopnostech a nápadech.
Čekají vás příjemné večery u táborového ohně, kde se budete moci podělit s ostatními o své zážitky z putování časem a pochlubit se svými trofejemi, které si přinesete ze svých dobrodružných výprav.
Bude záležet jen na vašem důvtipu a dovednostech, jak se na cestách se strojem času vyrovnáte s úkoly a nástrahami při putování světem, který pro vás připravují vedoucí junáka od 29. července do 6. srpna 2006.
Máte-li zájem o nevšední zážitky, přihlaste se na náš skautský tábor na Horkách u Zdeslavic…
Ivo Mirošovský
Přihlášky budou k dostání:
Jízdní kola - Ledeč nad Sázavou a Informační centrum Ledeč nad Sázavou
Horky_podzim Lukostrelba Vylet